MOSI Tekstil

Hizmetlerimiz

Servis Gücümüz

-Tasarım (10 Kişi, 300 Tasarım / Ay,
-3 Konsept Showroom),
-Numune Stüdyo (40 Kişi, 1000 m2),
-Pazarlama (23 Kişi),
-Satın Alma (25 Kişi)

Teknik Gücümüz

-Yönetim (11 Kişi),
-Planlama (20 Kişi),
-Gelecek Yönetimi / Ar-Ge (7 Kişi),
-Mühendis (27 Kişi),
-Kalite Yönetimi (10 Kişi),
-IK (5 Kişi)

Üretim Kapasitemiz

Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçı firması arasında yer almayı başaran firmamız İzmir, Urfa ve Arnavutluk’ta yer alan fabrikaları ve toplamda mutlu 1.148 çalışan gücü ile tüm süreçlerinde inovasyonu, sürdürülebilirliği, ürün sorumluluğu ve kalitesini ilke edinerek üretim kapasitesini ayda 1.2 milyona çıkartmıştır.

Nasıl Yapıyoruz?

Gelişimin ve değişimin parçası olabilmek adına, özellikle iş geliştirmenin böyle ön plana çıktığı günümüz koşullarında, tüm iş süreçlerinin önceliklendirilmesi alanında çalışmalar yapıyoruz. Böylelikle her departmanın gündelik işlerine ek olarak, iş geliştirme fonksiyonunu da aktif hale getirerek fayda sağlıyoruz. Sektörün olmazsa olmazı değer zincirinde yer alan, sürdürülebilir uygulamaları hızlandırmak için insanlara ilham veriyor ve onları donatıyoruz. Küresel tekstil endüstrisinin zararlı etkilerini en aza indirmeye ve olumlu etkilerini en üst düzeye çıkarmaya odaklanıyoruz. 

Yenilikçi,
Etkili,
Sürdürülebilir,

Yaratıcı

Sertifikalarımız

Fabrikalarımız, ürünün çevreye olumsuz etkilerinin azaltılması için en az enerjiyi tüketen ve en az atık üreten ürünleri üretmek için standartlarını sürekli yukarı seviyelere taşımaktadır. Bu kapsamda Uluslararası standartlardaki Sedex, Disney, BSCI, Organic Blended, Confidence in Textile ve Organic100 gibi kıymetli sertifikaları da bünyesine katarak çevreye olan duyarlılığını her platformda kanıtlamıştır. Mosi Tekstil olarak  geri dönüşümün, herkesin daha iyi bir dünya yaratmaya katkıda bulunabileceği basit bir yol olduğunu biliyoruz.