MOSI Tekstil

Hakkımızda

Play Video

MOSİ'ye Hoşgeldiniz

2005 yılında üç kişilik bir ekiple yola çıkan Mosi Tekstil, bugün Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olarak İzmir’in en fazla ihracat yapan ilk 10 hazır giyim üreticisinden birisi oldu. 2011’den itibaren ise Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçı firmasından biri olmayı başaran firmamız 2018’in sonunda üretim sayısını 1.2 milyona çıkararak, üretimde kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini hedefleyerek kapasitesini büyütmeye devam ediyor.

Ürünlerimizin %70’i bayan, %30 u bay-çocuk olmak üzere İzmir, Urfa ve Arnavutluk’ta yer alan fabrikalarımız ile sadece üretimde değil, tüm süreçlerinde inovasyonu benimseyen, sürdürülebilirliği ve ürün sorumluluğu ilkesine de bağlı kalarak insan ve ekolojiye saygılı bir marka olma yolunda sağlam adımlar atmaktadır.

Misyon

Detaycılığa ve sürekli gelişime odaklanarak, sahada üretim mühendisliği ve Endüstri 4.0 uygulamaları, serviste ise ürün gamı, Ar-Ge, tasarım uygulamaları alanında ilkleri yakalayan bir kurumuz.

Vizyon

Müşteriyi hissedip, anlık ihtiyaçlara uygun, zamansız tasarımlar yaparak müşterinin vazgeçilmez üreticisi olmayı bir kültür haline getirdik.

Muhteşem Ekibimizle Tanışın

Mosi Tekstil olarak mutlu çalışanların mutlu müşteriler yaratacağına inanıyoruz. Daha fazla değer yaratan, daha fazla yaratıcı fikir sunan ve Mosi’yi sahiplenen çalışanlarımız sayesinde karlılığımızı her geçen gün arttırarak sektörde sürdürülebilir bir avantaj sağlıyoruz. Tüm çalışanlarımız ile güçlü bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.